Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

lékař

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence.

Občanský spolek Klub Aktiv, z.s., sdružuje občany starší 50 let a invalidní občany starší 18 let, kteří se aktivně zapojují do vzdělávacích, společenských, sportovních a kulturních akcí.

Těšit se můžete na odborné informace i praktické rady od lékařů a dalších odborníků z nemocnice. Přednášky se uskuteční vždy v čase od 14.00 do 15.30 hodin na téma:

  • 31. 10. – Prarodiče „hlídají“: Nepředvídatelné situace/Co dělat, když…
  • 7. 11. – Kvalitní život po ortopedických operacích
  • 22. 11. – Dejte si své zdraví do souvislostí
  • 28. 11. – Doplňky stravy
  • 5. 12. – Vaše strava budiž vaším lékem

Zástupci VZP vás seznámí s preventivními programy, s partnery Klubu pevného zdraví a zodpoví vám dotazy z oblasti veřejného pojištění.

Přijďte do Jihočeské vědecké knihovny v Českých Budějovicích dozvědět se něco více o péči o své zdraví. Vstupné je zdarma.


Mohlo by vás zajímat

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

den dětí

Valdštejnské slavnosti 2018

1. 5. 2018

První květnový den vás zveme do Litvínova na Valdštejnské slavnosti.   Akce začíná od 9.00 hodin průvodem od litvínovského gymnázia. V rámci pokračování »

běh

Přijďte podpořit Polanský charitativní běh

21. 4. 2018

​Přijďte si 21. 4. 2018 zaběhat a pomozte s námi.  Výtěžek ze startovného Polanského charitativního běhu podpoří Neonatologické oddělení FNO a novorozenecké pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct