Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

běh

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pojišťovna.

Běhej lesy je seriál závodů, při kterých se závodníci podívají do unikátních lokalit na nejkrásnějších místech České republiky. Seriál si získal oblibu běžců i široké veřejnosti a obdržel několik ocenění v rámci běžeckých závodů po celé republice.

Jedním z nejzajímavějších míst, kde se závody konají, je právě Lednicko-valtický areál. Toto nádherné prostředí je významné svými památkami i krásnou přírodou a je zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO. Závod odstartuje přímo ze zámecké zahrady Státního zámku Lednice a trasa povede ze zámeckého parku přes hráz lednických rybníků, okolo chrámu Tří Grácií a „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Závodníci na delší trase se mohou těšit na Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a proběhnou se i pod vítězným obloukem Rendez-vous. Součástí závodu Běhej lesy Lednice je také dětský závod Dr. Maxe na 500 m a 1 km. Každý závodník se může zapojit i do tomboly, ve které je hlavní výhrou celého seriálu Běhej lesy horské kolo SCOTT Scale 965.

Užijte si jedinečnou atmosféru atraktivního závodu v prostředí jako z pohádky!

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »