BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

žena

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem.

Chceš poznat, jak funguje oddělení lidských zdrojů (HR) a marketingu v různých firmách, jak probíhá výběrové řízení nebo si zkusit moderní nástroje náboru? Tak právě pro tebe je tu BIG STEP na téma: Nábor a HR marketing.

Koná se 11. a 12. 4. 2018 přímo ve firmách v Ostravě (MONETA Money Bank, VZP ČR, Grafton Recruitment s.r.o. a OKIN BPS).

Program a přihlášku naleznete na stránkách www.aliancepromlade.cz.

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

den dětí

Valdštejnské slavnosti 2018

1. 5. 2018

První květnový den vás zveme do Litvínova na Valdštejnské slavnosti.   Akce začíná od 9.00 hodin průvodem od litvínovského gymnázia. V rámci pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.