BIG STEP na téma Nábor a HR marketing

11. 4. 2018

žena

Dvoudenní workshop, 11. a 12. dubna v Ostravě, otevřený všem studentům, kteří mají zájem nahlédnout pod pokličku HR oddělení čtyř firem.

Chceš poznat, jak funguje oddělení lidských zdrojů (HR) a marketingu v různých firmách, jak probíhá výběrové řízení nebo si zkusit moderní nástroje náboru? Tak právě pro tebe je tu BIG STEP na téma: Nábor a HR marketing.

Koná se 11. a 12. 4. 2018 přímo ve firmách v Ostravě (MONETA Money Bank, VZP ČR, Grafton Recruitment s.r.o. a OKIN BPS).

Program a přihlášku naleznete na stránkách www.aliancepromlade.cz.


Mohlo by vás zajímat

žena

VZP se představí návštěvníkům veletrhu Svět ženy

15. 3. 2018

Na brněnském výstavišti bude ve dnech 15.–18. 3. probíhat veletrh Svět ženy. Jedná se o (nejen) prodejní přehlídku sortimentu pro ženy všech věkových pokračování »

žena

ZDRAVÝ DEN na téma: Chronické onemocnění ledvin u žen

6. 3. 2018

Nemocnice České Budějovice, a. s., ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá preventivní akci v rámci pokračování »

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct