Cvičení jógy s Václavem Krejčíkem a VZP zdarma

23. 11. 2016

žena

Obdrželi jste na našich pobočkách kartičku na cvičení jógy s Václavem Krejčíkem na jeden týden zdarma? Nebo byste si chtěli vyzkoušet jednoduché pozice v pohodlí svého domova? S partnerem Klubu pevného zdraví můžete začít s péčí o své tělo a také duši.

Abyste poznali krásu powerjógy a jógy, vyzkoušejte si cvičení v Energy studiích v Praze. S kartičkou přijďte na jednu z recepcí Energy Studia (Praha 1, Hellichova 1, nebo Praha 2, Uruguayská 11) a aktivujte si svůj jógový týden. Během celého týdne můžete navštěvovat obě studia ZDARMA v rámci řádných rozvrhů. Doporučujeme vám, abyste si vybrali lekci s označením „pro začátečníky“. Cvičení není vhodné pro děti a osoby se zdravotním omezením.

Bude-li se vám cvičení v Energy studiích líbit, můžete se stát členem a využívat neomezeného cvičení, včetně kurzů. Členové klubu pevného zdraví mají 20% slevu na permanentku (10 vstupů) nebo na roční členství pro obě studia.

Další informace naleznete na www.energystudio.cz.


Mohlo by vás zajímat

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO pokračování »

kpz_sleva

Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína. Veřejnost si může pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct