Darujte dotek krásy a zdraví

Darujte svým příbuzným, přátelům, kolegům nebo obchodním partnerům poukaz na masáže, kosmetiku nebo pedikúru do Studia Andrasa, který je partnerem Klubu pevného zdraví.

Ve dnech 12.-31. 12. 2017 získají členové Klubu pevného zdraví při zakoupení dárkových poukazů v hodnotě 3 000 Kč a více ZDARMA poukaz na Relaxační masáž.

Podrobnosti a on-line rezervace na www.studioandrasa.cz.

Fitshaker

Nejlepší cvičení na břicho

Zeptejte se někoho, se kterou partií svého těla je nejméně spokojený, a pravděpodobně ukáže na břicho. Na co se zaměřit, pokud to svoje chceme zbavit zbytečného tuku, poradí odborníci ze společnosti Fitshaker. Nejlepší cvičení na