Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

zdrava_strava2

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete přijít vyzkoušet 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí.

Přijďte na akci Den krásy a zdraví, která se koná 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí, ulice Královéhradecká 491, od 10 do 17 hodin. V rámci programu jsou připraveny konzultace z oblasti redukce váhy, péče o pleť, zdravého stravování, seberozvoje a psychoterapie. Zástupce VZP podá v době od 10 do 13 hodin návštěvníkům informace k příspěvkům, které pojišťovna bude v roce 2017 klientům poskytovat.

Štěpánka Procházková pomáhá svým klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispívá k dosažení jejich vytyčeného cíle, ať už je jím redukce hmotnosti, přibrání svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků nebo zvýšení fyzické a psychické kondice. Má odbornou praxi od roku 2006. Členům KPZ nabízí celoroční slevu ve výši 5 % na sestavení výživového programu na míru bez léků, pouze z běžných potravin, slevu 20 % na nákup permanentky k ošetření radiofrekvenčním přístrojem bez bolesti a 30 % na luxusní masáže.

Služby partnera KPZ jsou dostupné v České Třebové, Ústí nad Orlicí, Dvoře Králové, Litomyšli, Žamberku, Heřmanově Městci, Jablonném nad Orlicí a Rychnově nad Kněžnou.

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v Novém Bydžově

7. 6. 2017

Poslední pondělí měsíce června se v Novém Bydžově uskuteční osvětová akce zaměřená na prevenci. Od 9 do 18 hodin se na Masarykově náměstí představí pokračování »

drak

Dračí lodě v Mostě

7. 6. 2017

V sobotu 10. června bude letní den s tropickými teplotami lákat k vodě. Nádrž Matylda u Mostu vám nabídne kromě vody i podívanou plnou zábavy. V sobotu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.