Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

zdrava_strava2

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete přijít vyzkoušet 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí.

Přijďte na akci Den krásy a zdraví, která se koná 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí, ulice Královéhradecká 491, od 10 do 17 hodin. V rámci programu jsou připraveny konzultace z oblasti redukce váhy, péče o pleť, zdravého stravování, seberozvoje a psychoterapie. Zástupce VZP podá v době od 10 do 13 hodin návštěvníkům informace k příspěvkům, které pojišťovna bude v roce 2017 klientům poskytovat.

Štěpánka Procházková pomáhá svým klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispívá k dosažení jejich vytyčeného cíle, ať už je jím redukce hmotnosti, přibrání svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků nebo zvýšení fyzické a psychické kondice. Má odbornou praxi od roku 2006. Členům KPZ nabízí celoroční slevu ve výši 5 % na sestavení výživového programu na míru bez léků, pouze z běžných potravin, slevu 20 % na nákup permanentky k ošetření radiofrekvenčním přístrojem bez bolesti a 30 % na luxusní masáže.

Služby partnera KPZ jsou dostupné v České Třebové, Ústí nad Orlicí, Dvoře Králové, Litomyšli, Žamberku, Heřmanově Městci, Jablonném nad Orlicí a Rychnově nad Kněžnou.

žena

Pozvánka na roadshow zdraví a krásy

16. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna pořádá ve spolupráci s partnery roadshow zdraví a krásy Místo konání, vždy na pobočce VZP ČR: 20. pokračování »

žena

Aerobic show opět v Litomyšli

10. 2. 2017

V sobotu 8. dubna si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli pokračování »

lékař

Den zdraví v Českých Budějovicích

10. 2. 2017

Všeobecná zdravotní pojišťovna a Nemocnice České Budějovice, a. s., pořádají ve vstupních prostorách nemocnice další osvětovou zdravotní pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.