Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

zdrava_strava2

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete přijít vyzkoušet 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí.

Přijďte na akci Den krásy a zdraví, která se koná 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí, ulice Královéhradecká 491, od 10 do 17 hodin. V rámci programu jsou připraveny konzultace z oblasti redukce váhy, péče o pleť, zdravého stravování, seberozvoje a psychoterapie. Zástupce VZP podá v době od 10 do 13 hodin návštěvníkům informace k příspěvkům, které pojišťovna bude v roce 2017 klientům poskytovat.

Štěpánka Procházková pomáhá svým klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispívá k dosažení jejich vytyčeného cíle, ať už je jím redukce hmotnosti, přibrání svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků nebo zvýšení fyzické a psychické kondice. Má odbornou praxi od roku 2006. Členům KPZ nabízí celoroční slevu ve výši 5 % na sestavení výživového programu na míru bez léků, pouze z běžných potravin, slevu 20 % na nákup permanentky k ošetření radiofrekvenčním přístrojem bez bolesti a 30 % na luxusní masáže.

Služby partnera KPZ jsou dostupné v České Třebové, Ústí nad Orlicí, Dvoře Králové, Litomyšli, Žamberku, Heřmanově Městci, Jablonném nad Orlicí a Rychnově nad Kněžnou.

žena

VZP na veletrhu Svět ženy

24. 3. 2017

Letošní novinkou v nabídce brněnských jarních veletrhů je veletrh Svět ženy, který se koná od 23. do 26. března v pavilonu B brněnského výstaviště. Svět ženy je pokračování »

lékař

VZP jako partner soutěže „Medik roku 2017“

23. 3. 2017

Již 3. ročník soutěže medicínských vědomostí, zručností a fyzických dovedností se koná v Nemocnici Tábor od 31. 3. do 2. 4. 2017. Soutěž organizují pokračování »

lékař

Den ledvin v Českých Budějovicích

2. 3. 2017

Proběhne v rámci Světového dne ledvin v Nemocnici České Budějovice ve čtvrtek 16. 3. od 12 do 16 hodin. Téma roku 2017: „Nemoci ledvin a obezita“. Prevence je základem péče o pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.