Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

zdrava_strava2

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete přijít vyzkoušet 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí.

Přijďte na akci Den krásy a zdraví, která se koná 14. ledna 2017 v Ústí nad Orlicí, ulice Královéhradecká 491, od 10 do 17 hodin. V rámci programu jsou připraveny konzultace z oblasti redukce váhy, péče o pleť, zdravého stravování, seberozvoje a psychoterapie. Zástupce VZP podá v době od 10 do 13 hodin návštěvníkům informace k příspěvkům, které pojišťovna bude v roce 2017 klientům poskytovat.

Štěpánka Procházková pomáhá svým klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispívá k dosažení jejich vytyčeného cíle, ať už je jím redukce hmotnosti, přibrání svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků nebo zvýšení fyzické a psychické kondice. Má odbornou praxi od roku 2006. Členům KPZ nabízí celoroční slevu ve výši 5 % na sestavení výživového programu na míru bez léků, pouze z běžných potravin, slevu 20 % na nákup permanentky k ošetření radiofrekvenčním přístrojem bez bolesti a 30 % na luxusní masáže.

Služby partnera KPZ jsou dostupné v České Třebové, Ústí nad Orlicí, Dvoře Králové, Litomyšli, Žamberku, Heřmanově Městci, Jablonném nad Orlicí a Rychnově nad Kněžnou.

žena

Lázně Libverda zvou na seminář o pohybu

23. 5. 2017

V pátek 26. května proběhne od 9.30 do 16.30 hodin v Lázeňském domě Ostrava v Lázních Libverda seminář na téma „Pohyb je život a život je pohyb“. Je určen pro pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v České Lípě

19. 5. 2017

V úterý 23. května od 14 do 18 hodin si nenechte ujít Den zdraví v českolipském Kulturním domě Crystal. Dozvíte se, co vám škodí a co prospívá. pokračování »

žena

Otvírání Máchova jezera v Doksech

18. 5. 2017

V sobotu 20. května od 13 hodin se v Doksech na hlavní pláži slavnostně otevře Máchovo jezero pro sezonu 2017. Otvírání Máchova jezera inspirované animovaným filmem pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.