Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

školák

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti víc.

  • Zajímá tě, jak funguje zdravotní pojišťovna?
  • Hledáš relevantní praxi formou stáže, abys měl/a po ukončení vysoké školy co napsat do životopisu?
  • Nebo jen chceš vědět, jak se chovat a co říkat při výběrovém řízení na tvoji vysněnou práci, a mít tak náskok před ostatními?

Tak neváhej a přijď se podívat 4. nebo 6. 12. 2017 na naši pobočku v Ústí nad Labem!

Ukážeme ti naše pracoviště a budeš mít příležitost zeptat se našich manažerů na to, co tě zajímá. Představíme ti programy pro studenty (placené stáže) a čeká na tebe workshop, kde vylepšíš svůj životopis a prezentační dovednosti.

Máš zájem?

Přihlas se do 30. 11. 2017 na e-mailu sarka.koutnikova@vzp.cz. Počet míst je omezený.


Mohlo by vás zajímat

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví s Fénixem

20. 9. 2017

Ve středu 20. září se v prostorách pracoviště VZP ČR v Brně na ulici Benešova 10 koná letošní druhý Den zdraví s Fénixem. Pro všechny pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct