Den otevřených dveří ve Fit4fun Hradec Králové

24. 10. 2016

fitness

Partner Klubu pevného zdraví pořádá v sobotu 12. listopadu Den otevřených dveří. Celodenní program obsahuje nejen ukázky různých druhů cvičení, ale také bohatý doprovodný program zaměřený na zdravý životní styl.

Během celého sobotního dne bude možnost vyzkoušet si cvičení Bossu, Power jógu, Jumping, Bodyform a mnoho dalších. Fit4fun umožní návštěvníkům také volný vstup do fitness zóny a sauny.

Kromě cvičení a relaxu jsou připraveny ochutnávky sportovní výživy, nápojů nebo ukázka péče o pleť. Se svým vystoupením se představí fitness tým AC HIP HOP Gábiny Baškové.

VZP ČR zde nabídne kromě informací o aktuálních příspěvcích i bezplatné měření tělesných hodnot, včetně konzultace výsledků, kterou zajistí další partner KPZ, společnost NUTRISTYL.

Ing. Zdeňka Kamenická
Specialistka marketingu a komunikace


Mohlo by vás zajímat

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct