Den otevřených dveří ve Fit4fun Hradec Králové

24. 10. 2016

fitness

Partner Klubu pevného zdraví pořádá v sobotu 12. listopadu Den otevřených dveří. Celodenní program obsahuje nejen ukázky různých druhů cvičení, ale také bohatý doprovodný program zaměřený na zdravý životní styl.

Během celého sobotního dne bude možnost vyzkoušet si cvičení Bossu, Power jógu, Jumping, Bodyform a mnoho dalších. Fit4fun umožní návštěvníkům také volný vstup do fitness zóny a sauny.

Kromě cvičení a relaxu jsou připraveny ochutnávky sportovní výživy, nápojů nebo ukázka péče o pleť. Se svým vystoupením se představí fitness tým AC HIP HOP Gábiny Baškové.

VZP ČR zde nabídne kromě informací o aktuálních příspěvcích i bezplatné měření tělesných hodnot, včetně konzultace výsledků, kterou zajistí další partner KPZ, společnost NUTRISTYL.

Ing. Zdeňka Kamenická
Specialistka marketingu a komunikace


Mohlo by vás zajímat

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO pokračování »

kpz_sleva

Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína. Veřejnost si může pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct