Den otevřených dveří ve Fit4fun Hradec Králové

24. 10. 2016

fitness

Partner Klubu pevného zdraví pořádá v sobotu 12. listopadu Den otevřených dveří. Celodenní program obsahuje nejen ukázky různých druhů cvičení, ale také bohatý doprovodný program zaměřený na zdravý životní styl.

Během celého sobotního dne bude možnost vyzkoušet si cvičení Bossu, Power jógu, Jumping, Bodyform a mnoho dalších. Fit4fun umožní návštěvníkům také volný vstup do fitness zóny a sauny.

Kromě cvičení a relaxu jsou připraveny ochutnávky sportovní výživy, nápojů nebo ukázka péče o pleť. Se svým vystoupením se představí fitness tým AC HIP HOP Gábiny Baškové.

VZP ČR zde nabídne kromě informací o aktuálních příspěvcích i bezplatné měření tělesných hodnot, včetně konzultace výsledků, kterou zajistí další partner KPZ, společnost NUTRISTYL.

Ing. Zdeňka Kamenická
Specialistka marketingu a komunikace


Mohlo by vás zajímat

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct