Den otevřených dveří ve Fit4fun Hradec Králové

24. 10. 2016

fitness

Partner Klubu pevného zdraví pořádá v sobotu 12. listopadu Den otevřených dveří. Celodenní program obsahuje nejen ukázky různých druhů cvičení, ale také bohatý doprovodný program zaměřený na zdravý životní styl.

Během celého sobotního dne bude možnost vyzkoušet si cvičení Bossu, Power jógu, Jumping, Bodyform a mnoho dalších. Fit4fun umožní návštěvníkům také volný vstup do fitness zóny a sauny.

Kromě cvičení a relaxu jsou připraveny ochutnávky sportovní výživy, nápojů nebo ukázka péče o pleť. Se svým vystoupením se představí fitness tým AC HIP HOP Gábiny Baškové.

VZP ČR zde nabídne kromě informací o aktuálních příspěvcích i bezplatné měření tělesných hodnot, včetně konzultace výsledků, kterou zajistí další partner KPZ, společnost NUTRISTYL.

Ing. Zdeňka Kamenická
Specialistka marketingu a komunikace


Mohlo by vás zajímat

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v Novém Bydžově

7. 6. 2017

Poslední pondělí měsíce června se v Novém Bydžově uskuteční osvětová akce zaměřená na prevenci. Od 9 do 18 hodin se na Masarykově náměstí představí pokračování »

drak

Dračí lodě v Mostě

7. 6. 2017

V sobotu 10. června bude letní den s tropickými teplotami lákat k vodě. Nádrž Matylda u Mostu vám nabídne kromě vody i podívanou plnou zábavy. V sobotu pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct