Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

zrak

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO Švarc.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na kompletní nabídku služeb naší pojišťovny, ale také na

• konzultace s odborníky na téma správný výběr brýlí a čoček a péče o ně
  • měření kondice zraku.

Akce bude oba dva dny probíhat v čase od 10.00 do 15.00 hodin.

OPTIK STUDIO Švarc poskytuje pro členy Klubu pevného zdraví slevu 10 % na zhotovení kompletních dioptrických brýlí. Optiku můžete navštívit na adrese Klatovská třída 26, Plzeň každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin.

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »