Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

zrak

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO Švarc.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na kompletní nabídku služeb naší pojišťovny, ale také na

• konzultace s odborníky na téma správný výběr brýlí a čoček a péče o ně
  • měření kondice zraku.

Akce bude oba dva dny probíhat v čase od 10.00 do 15.00 hodin.

OPTIK STUDIO Švarc poskytuje pro členy Klubu pevného zdraví slevu 10 % na zhotovení kompletních dioptrických brýlí. Optiku můžete navštívit na adrese Klatovská třída 26, Plzeň každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin.

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.