Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

zrak

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO Švarc.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na kompletní nabídku služeb naší pojišťovny, ale také na

• konzultace s odborníky na téma správný výběr brýlí a čoček a péče o ně
  • měření kondice zraku.

Akce bude oba dva dny probíhat v čase od 10.00 do 15.00 hodin.

OPTIK STUDIO Švarc poskytuje pro členy Klubu pevného zdraví slevu 10 % na zhotovení kompletních dioptrických brýlí. Optiku můžete navštívit na adrese Klatovská třída 26, Plzeň každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin.

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v Novém Bydžově

7. 6. 2017

Poslední pondělí měsíce června se v Novém Bydžově uskuteční osvětová akce zaměřená na prevenci. Od 9 do 18 hodin se na Masarykově náměstí představí pokračování »

drak

Dračí lodě v Mostě

7. 6. 2017

V sobotu 10. června bude letní den s tropickými teplotami lákat k vodě. Nádrž Matylda u Mostu vám nabídne kromě vody i podívanou plnou zábavy. V sobotu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.