Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

zrak

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO Švarc.

Návštěvníci se mohou těšit nejen na kompletní nabídku služeb naší pojišťovny, ale také na

• konzultace s odborníky na téma správný výběr brýlí a čoček a péče o ně
  • měření kondice zraku.

Akce bude oba dva dny probíhat v čase od 10.00 do 15.00 hodin.

OPTIK STUDIO Švarc poskytuje pro členy Klubu pevného zdraví slevu 10 % na zhotovení kompletních dioptrických brýlí. Optiku můžete navštívit na adrese Klatovská třída 26, Plzeň každý všední den od 8.00 do 18.00 hodin.

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »

kpz_sleva

Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína. Veřejnost si může pokračování »

zdrava_strava2

Dny zdraví v Domě techniky Pardubice

25. 10. 2016

Dům techniky Pardubice spol. s r. o. pořádá ve dnech 24. až 26. listopadu 2016 východočeskou odbornou výstavu zaměřenou na zdraví. Výstava je určena pro odborníky ze zdravotnických pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.