Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

den dětí

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56.

Pro děti bude připraveno velké množství soutěží a atrakcí. U příležitosti oslav 20. výročí vzniku Dopravního podniku Ústí nad Labem se návštěvníci mohou zúčastnit křestu autobusů, prohlédnout si vozový park a zázemí. Svou práci předvedou hasiči, psovodi s policejními psy či záchranáři. Nebude chybět BESIP či dětské dopravní hřiště. Na této akci budou i zástupci Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří zájemcům mj. nabídnou informace o příspěvcích pro klienty nebo o Klubu pevného zdraví.


Mohlo by vás zajímat

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

školák

Road show pro prvňáčky

10. 10. 2017

VZP se i letos stala partnerem populární road show s názvem Hurá do školy! Po celé září se tak žáčci prvních tříd v řadě jihomoravských škol pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct