Kam na výlet

Prázdniny jsou v plném proudu a mnoho z vás by určitě přivítalo nápad na nějakou zajímavou aktivitu nebo výlet. Proto se náš tým KPZ rozhodl postupně představit krásy a bohatství naší země, našich čtrnácti krajů.

• Plzeňský kraj

Plzeňský kraj není jenom o vyhlášeném pivu a Plzeňském pivovaru, nabízí mnohem víc. Navštívit můžete hned několik zajímavých hradů (Švihov), zámků (Kozel) a klášterů (Plaský klášter). Pokud však preferujete v letních měsících raději trávit čas v přírodě, Plzeňsko nabízí rekreační oblast Hracholusky, Národní park Šumava nebo rozsáhlé brdské lesy. Pokud cestujete se svými ratolestmi a máte zájem o vědecké experimenty a pokusy, určitě zvažte návštěvu Techmania. Za zvířaty se vydejte do plzeňské zoologické zahrady anebo do DinoParku s modely druhohorních zvířat.

Věříme, že pokud se na výlet do Plzeňského kraje vydáte, nebudete litovat. Užijete si krásy naší země. Navíc máte možnost využít výhody pro členy Klubu pevného zdraví u našich regionálních partnerů. Více informací ZDE.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny