Letecký festival CIAF v Hradci Králové již po čtyřiaadvacáté

9. 8. 2017

zdrava_strava2

Czech International Air Fest je největší leteckou přehlídkou a soutěží špičkových vojenských bojových letounů v České republice. Královéhradecké letiště bude ve dnech 2. a 3. 9. 2017 centrem umění vojenských letectev mnoha zemí světa a cílem tisíců fanoušků letectví z celé Evropy. CIAF 2017 předvede historické stíhačky, nejmodernější letouny i skupinovou slétanost. 

I letošní ročník nabídne od 11 do 17 hodin přehled letecké techniky od letounů z období válečných konfliktů až po nejmodernější stroje současnosti. K vidění budou mimo jiných letouny F-16 z belgického letectva, letouny Su-27 a Su-24M z Ukrajiny, proudový letoun YAK-11, stroje Mi-24 a Mi-171, Baltic Bees, Pioneer 330 nebo JAS-39 Gripen. Statická ukázka letos opět nabídne široké spektrum létajících strojů. Od vrtulníků přes stíhací letouny až po letouny dopravní.  

V červenobílém stanu VZP ČR budou po oba dva dny připravené pro děti soutěže zručnosti, pro dospělé aktuální informace o nabídce příspěvků pro letošní rok a poradna civilizačních chorob zajištěná společností Nutristyl, partnerem Klubu pevného zdraví.


Mohlo by vás zajímat

hudba

Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové

9. 8. 2017

Tradiční historické slavnosti se konají v Hradci Králové od roku 2002, vždy o prvním zářijovém víkendu. Připomínají významnou etapu v dějinách pokračování »

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v Novém Bydžově

7. 6. 2017

Poslední pondělí měsíce června se v Novém Bydžově uskuteční osvětová akce zaměřená na prevenci. Od 9 do 18 hodin se na Masarykově náměstí představí pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct