Litomyšl hostí další ročník Litex aerobic show

19. 10. 2016

fitness

V sobotu 5. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Romanem Ondráškem, Ivou Mojžíškovou, Adélou Hurníkovou, Zuzanou Švíkovou a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 17.30 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, masáže, líčení, kadeřnické služby, taneční vystoupení a mnoho dalšího.

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s výhodami členství v Klubu pevného zdraví a s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Zájemci mohou využít možnost nechat si bezplatně zjistit tělesné hodnoty nebo se zapojit do slosovací soutěže o zajímavé ceny.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »