Litomyšl hostí další ročník Litex aerobic show

19. 10. 2016

fitness

V sobotu 5. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Romanem Ondráškem, Ivou Mojžíškovou, Adélou Hurníkovou, Zuzanou Švíkovou a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 17.30 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, masáže, líčení, kadeřnické služby, taneční vystoupení a mnoho dalšího.

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s výhodami členství v Klubu pevného zdraví a s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Zájemci mohou využít možnost nechat si bezplatně zjistit tělesné hodnoty nebo se zapojit do slosovací soutěže o zajímavé ceny.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v Novém Bydžově

7. 6. 2017

Poslední pondělí měsíce června se v Novém Bydžově uskuteční osvětová akce zaměřená na prevenci. Od 9 do 18 hodin se na Masarykově náměstí představí pokračování »

drak

Dračí lodě v Mostě

7. 6. 2017

V sobotu 10. června bude letní den s tropickými teplotami lákat k vodě. Nádrž Matylda u Mostu vám nabídne kromě vody i podívanou plnou zábavy. V sobotu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.