Litomyšl hostí další ročník Litex aerobic show

19. 10. 2016

fitness

V sobotu 5. listopadu si přijdou na své všichni sportovní fandové, kteří se zajímají o nové trendy ve světovém fitness. Městská sportovní hala v Litomyšli hostí další ročník aerobic show.

Těšit se můžete na výborné lektory, bohatou tombolu a den plný sportu. Dát si do těla budete moci s Romanem Ondráškem, Ivou Mojžíškovou, Adélou Hurníkovou, Zuzanou Švíkovou a dalšími cvičiteli.

Pro účastníky akce je od 9.15 do 17.30 hodin připraven i pestrý doprovodný program - ochutnávka produktů, masáže, líčení, kadeřnické služby, taneční vystoupení a mnoho dalšího.

Zástupci VZP ČR seznámí zájemce s výhodami členství v Klubu pevného zdraví a s příspěvky poskytovanými klientům v letošním roce. Zájemci mohou využít možnost nechat si bezplatně zjistit tělesné hodnoty nebo se zapojit do slosovací soutěže o zajímavé ceny.

Litex aerobic show je jedna z nejvýznamnějších fitness akcí v regionu - tradiční a velmi oblíbená pro svou atmosféru, bohatý program, významné lektory i hosty, rozmanitost cvičebních lekcí a doprovodný servis.

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.