Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

běh

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře akcí města Hradec Králové Calendarium Regina.

V neděli 8. října se na Malém náměstí odehraje největší sportovní událost regionu. V    centru města bude odstartován 5. ročník Olfincar Hradecký půlmaraton na 21,097 km a 3. ročník maratonu na 42,195 km.

Součástí akce budou i dětské závody, charitativní běh mateřských a základních škol a celodenní bohatý doprovodný program. K vyzkoušení pak např. testovací jízdy vozidel, horolezecká stěna, lyžařský trenažér nebo koloběžky pro malé i velké. Připraveny jsou ukázky hasičské a policejní techniky a pestrá zábava pro nejmenší účastníky akce.

Doprovodný program obohatí i stanoviště VZP ČR s řadou dětských soutěží, nejnovějšími informacemi k nabídce příspěvků a s výživovým poradenstvím, které zajistí partner KPZ, společnost Nutristyl.

školák

Road show pro prvňáčky

10. 10. 2017

VZP se i letos stala partnerem populární road show s názvem Hurá do školy! Po celé září se tak žáčci prvních tříd v řadě jihomoravských škol pokračování »