Maraton a půlmaraton v Hradci Králové

8. 10. 2017

běh

Druhá říjnová neděle bude v Hradci Králové patřit profesionálním i amatérským běžcům v rámci závodů zařazených do prestižního kalendáře akcí města Hradec Králové Calendarium Regina.

V neděli 8. října se na Malém náměstí odehraje největší sportovní událost regionu. V    centru města bude odstartován 5. ročník Olfincar Hradecký půlmaraton na 21,097 km a 3. ročník maratonu na 42,195 km.

Součástí akce budou i dětské závody, charitativní běh mateřských a základních škol a celodenní bohatý doprovodný program. K vyzkoušení pak např. testovací jízdy vozidel, horolezecká stěna, lyžařský trenažér nebo koloběžky pro malé i velké. Připraveny jsou ukázky hasičské a policejní techniky a pestrá zábava pro nejmenší účastníky akce.

Doprovodný program obohatí i stanoviště VZP ČR s řadou dětských soutěží, nejnovějšími informacemi k nabídce příspěvků a s výživovým poradenstvím, které zajistí partner KPZ, společnost Nutristyl.


Mohlo by vás zajímat

školák

Road show pro prvňáčky

10. 10. 2017

VZP se i letos stala partnerem populární road show s názvem Hurá do školy! Po celé září se tak žáčci prvních tříd v řadě jihomoravských škol pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví s Fénixem

20. 9. 2017

Ve středu 20. září se v prostorách pracoviště VZP ČR v Brně na ulici Benešova 10 koná letošní druhý Den zdraví s Fénixem. Pro všechny pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct