Mikulášská nadílka v Mostě

6. 12. 2017

čert

Ve středu 6. prosince zveme rodiče a děti v době od 13 do 17 hodin na klientské pracoviště v Mostě ve Višňové ulici.

Čert s andělem budou rozdávat mikulášskou nadílku dětem i dospělým. Pro děti je připravena soutěž a VZP dopisy Ježíškovi, kam mohou dopsat svůj vysněný seznam dárků. I v tento sváteční čas odpovíme na všechny dotazy spojené se zdravotním pojištěním.

deti

A jak vidí vaše dítě?

​Dobré zrakové vnímání nám již od dětství umožňuje získávat spoustu informací. Jako rodiče byste se proto měli – nejlépe s pomocí lékaře – pokračování »

běh