Mikulášské překvapení s partnery Klubu pevného zdraví v Praze

5. 12. 2017

mikuláš

Přijďte na vybraná klientská pracoviště v Praze poznat partnery Klubu pevného zdraví a odneste si pro děti zdravé mikulášské překvapení. Dva z partnerů se vám představí v úterý 5. prosince na dvou pražských pobočkách v jejich otevírací době.

Na klientském pracovišti v ulici Na Bělidle 198/21, Praha 5 vám bude k dispozici zástupce První optiky, který poskytne zdarma servis brýlí a zájemcům také vyšetří zrak. Nabídku brýlí a příslušenství si můžete prohlédnout na www.prvnioptika.cz.

Nový partner Klubu pevného zdraví společnost Magniflex se představí na klientském pracovišti v ulici Na Perštýně 6, Praha 1. Dozvíte se podrobné informace o matracích a zdravém spánku. Magniflex pro naše klienty nabízí 10% slevu na své produkty; více informací naleznete na www.magniflex.cz.

Těšíme se na vaši návštěvu.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »

žena

Avon pochod v Klatovech

26. 5. 2018

Zveme vás na již tradiční Avon pochod proti rakovině prsu. V sobotu 26. 5. ve 12 hodin se startuje na náměstí Míru v Klatovech. Avon Pochod proti rakovině prsu je mimořádnou akcí plnou pokračování »

žena

Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální pokračování »