Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

kpz_sleva

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína.

Veřejnost si může prohlédnout moderní prostory Rehabilitace Kateřina, jejíž jedna z poboček sídlí právě v zámeckých prostorech. Pracovníci rehabilitace vám představí novinku - novozélandské ortopedické vložky Formthotics. Součástí akce bude prodejní výstava obrázků hendikepovaných dětí Hendi – Hvězdy z Děčína. Informace o zdravotním pojištění, příspěvcích na preventivní programy či o partnerech Klubu pevného zdraví se dozvíte od pracovníků Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří budou na Dni otevřených dveří přítomni.

Rehabilitace Kateřina je naším dlouhodobým partnerem, který poskytuje 20% slevu na veškeré služby členům Klubu pevného zdraví. Slevy můžete čerpat ve čtyřech pobočkách REHKAT, více se dozvíte na www.rehkat.cz.  

Ing. Blanka Drescherová
specialistka služeb klientům


Mohlo by vás zajímat

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

zdrava_strava2

Den zdraví v Novém Bydžově

7. 6. 2017

Poslední pondělí měsíce června se v Novém Bydžově uskuteční osvětová akce zaměřená na prevenci. Od 9 do 18 hodin se na Masarykově náměstí představí pokračování »

drak

Dračí lodě v Mostě

7. 6. 2017

V sobotu 10. června bude letní den s tropickými teplotami lákat k vodě. Nádrž Matylda u Mostu vám nabídne kromě vody i podívanou plnou zábavy. V sobotu pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct