Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

kpz_sleva

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína.

Veřejnost si může prohlédnout moderní prostory Rehabilitace Kateřina, jejíž jedna z poboček sídlí právě v zámeckých prostorech. Pracovníci rehabilitace vám představí novinku - novozélandské ortopedické vložky Formthotics. Součástí akce bude prodejní výstava obrázků hendikepovaných dětí Hendi – Hvězdy z Děčína. Informace o zdravotním pojištění, příspěvcích na preventivní programy či o partnerech Klubu pevného zdraví se dozvíte od pracovníků Všeobecné zdravotní pojišťovny, kteří budou na Dni otevřených dveří přítomni.

Rehabilitace Kateřina je naším dlouhodobým partnerem, který poskytuje 20% slevu na veškeré služby členům Klubu pevného zdraví. Slevy můžete čerpat ve čtyřech pobočkách REHKAT, více se dozvíte na www.rehkat.cz.  

Ing. Blanka Drescherová
specialistka služeb klientům


Mohlo by vás zajímat

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct