Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

běh

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu.

Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý závod bude zahrnovat 3 dílčí běhy – kratší běh do vrchu s hromadným startem, prudší výběh svahu v terénu a výběh schodů rozhledny. Pro děti bude připraven dětský závod a bohatý doprovodný program (soutěže, skákací hrad).

Všechny závody se uskuteční v čase 9.00–13.30 na těchto místech:

26. 5. Karlovy Vary – Diana třikrát jinak

27. 5. Mariánské Lázně – Hamelika třikrát jinak

2. 6. Plzeň – Chlum třikrát jinak

3. 6. Plzeň – Krkavec třikrát jinak

9. 6. Litohlavy – Vršíček třikrát jinak

Zástupci VZP nabídnou návštěvníkům informace o výhodách členství v Klubu pevného zdraví a benefitních programech VZP. Závodníci si budou moci před startem otestovat své tělesné hodnoty (BMI a tlak).

Karcinom

Rakovině prsu ročně podlehne 1 900 žen. VZP svým klientkám teď nově přidá na vyšetření 300 Kč

1. 9. 2018

V České republice je každý rok diagnostikována rakovina prsů 7 000 žen. Jde v současnosti o jeden z nejzávažnějších problémů, neboť na následky tohoto onemocnění zemře pokračování »

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.