Rozhledny v pohybu za účasti VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu.

Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý závod bude zahrnovat 3 dílčí běhy – kratší běh do vrchu s hromadným startem, prudší výběh svahu v terénu a výběh schodů rozhledny. Pro děti bude připraven dětský závod a bohatý doprovodný program (soutěže, skákací hrad).

Všechny závody se uskuteční v čase 9.00–13.30 na těchto místech:

26. 5. Karlovy Vary – Diana třikrát jinak

27. 5. Mariánské Lázně – Hamelika třikrát jinak

2. 6. Plzeň – Chlum třikrát jinak

3. 6. Plzeň – Krkavec třikrát jinak

9. 6. Litohlavy – Vršíček třikrát jinak

Zástupci VZP nabídnou návštěvníkům informace o výhodách členství v Klubu pevného zdraví a benefitních programech VZP. Závodníci si budou moci před startem otestovat své tělesné hodnoty (BMI a tlak).

zdravi_

Zdravý den v Nemocnici České Budějovice

Ve čtvrtek 31. 1. v čase od 9 do 13 hodin vás zveme do vestibulu Nemocnice České Budějovice, kde se uskuteční Zdravý den na téma „OČKOVÁNÍ A HYGIENA“. Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje ve spolupráci s Nemocnicí

lekar_

Prevence napříč generacemi

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká prevence některých onkologických onemocnění. Budou představeny

zdrava_strava_

Jihočeský festival zdraví v Třeboni

V sobotu 22. září se na Masarykově náměstí v Třeboni uskuteční již sedmý ročník Jihočeského festivalu zdraví. Každý rok je festival věnován jinému tématu. Letos má podtitul „Hlava – Mozek – Rozum“.