Růžový den v pohybu ve Fit Studiu O. K.

16. 5. 2018

žena

Chcete přispět na dobrou věc a podpořit boj proti rakovině?  Jste srdečně zváni 16. května na Růžový den v pohybu do Fit Studia O.K. v Táboře. Vstupenkou na akci je originální růžové tričko, jehož zakoupením přispějete na účet Ligy proti rakovině.

A na co se můžete těšit? Čekají vás

• cvičební lekce pro děti i dospělé
  • poradna VZP – informace o Klubu pevného zdraví, o příspěvcích z fondu prevence, o komerčních produktech
  • odborné konzultace s ženskými lékařkami na téma prevence.

Akce se koná 16. 5. od 16.30 do 20.00 hodin. Trička si již můžete zakoupit ve  Fit Studiu O.K. na adrese V. Soumara 2300, Tábor.

běh

Rozhledny v pohybu za účasti VZP

26. 5. 2018

Všeobecná zdravotní pojišťovna, jako partner akce, vás zve na seriál běhů Rozhledny v pohybu. Jedná se o 5 různých závodů v okolí rozhleden. Každý pokračování »