Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

cyklistika

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let.

Akce proběhne za účasti VZP v Českých Budějovicích 24. 6. v čase od 10 do 18 hodin.

Principem akce je, aby si děti přišly zdarma v jeden den na jednom místě vyzkoušet co nejvíce sportů. Díky regionálním klubům, které si mohou na akci dělat nábor, tak mají šanci zjistit, co je nejvíc baví.

Součástí festivalu, jehož programem provede populární dvojice Zorka Hejdová a Zdeněk Piškula, bude i řada exhibic klubů, možnost setkat se se sportovními osobnostmi a řada dalších novinek, včetně chutného a zdravého bistra.

Na akci vás očekáváme na stanovišti Všeobecné zdravotní pojišťovny.

běh

Běhej lesy a vyhraj kolo

15. 6. 2017

V sobotu 17. června se v jihomoravské Lednici koná třetí ze série sedmi běžeckých závodů Běhej lesy 2017. Jedním z partnerů projektu je i Všeobecná zdravotní pokračování »

den dětí

Dětský den v ústeckém Dopravním podniku

15. 6. 2017

V sobotu 17. června od 9 do 15 hodin vás Dopravní podnik zve na Den dětí do všebořické vozovny, konečná linek 54 a 56. Pro děti bude připraveno velké množství soutěží pokračování »

lékař

8. Den Pardubické nemocnice

15. 6. 2017

Pardubická nemocnice i v letošním roce pořádá Den nemocnice s večerním promítáním filmu. Koná se ve středu 21. června a pro návštěvníky je pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.