Udělejte dětem i sobě radost a přijeďte na mašinky do Království železnic

Partner Klubu pevného zdraví zve do své výjimečné expozice v Praze a nabízí pro děti vstup zdarma.

Uvidíte zde téměř 600 m2 modelových kolejišť, na kterých se prohánějí desítky vlaků, autíčka zastavující na červenou si dávají přednost na křižovatkách, ve městech jezdí tramvaje, lanovka a dokonce i metro.

Součástí expozice jsou doplňkové výstavy a funkční simulátory lokomotivy řady 140, tramvaje T3, autobusu Karosa a motorového vozu 810, které děti opravdu milují.

Využijte aktuální nabídky a vyzvedněte si na jednom z klientských pracovišť v Praze a Středočeském kraji poukázku na vstupenku pro dítě do 15 let (1+1) ZDARMA. Stejnou výhodu lze využít také přímo na místě po předložení karty členy Klubu pevného zdraví.

Otevřeno je denně od 9.00 do 19.00 hodin. Další informace naleznete na www.kralovstvi-zeleznic.cz.

Velikonoce

Přejeme Vám krásné Velikonoce

Velikonoce, jedny z nejvýznamnějších křesťanských svátků, jsou časem radosti, naděje a obnovy. Pro mnoho lidí po celém světě znamenají Velikonoce více než barvení vajíček, pečení beránků, mazanců a pletení pomlázky. Jsou to dny