Wannado Sporťáček v Plzni

15. 9. 2018

deti_

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne tuto sobotu 15. 9. na Atletickém stadionu v Plzni.

Již osmým rokem festival inspiruje českou populaci k pohybu. Principem akce je, aby si děti přišly zdarma v jeden den na jednom místě vyzkoušet co nejvíce sportů. Díky regionálním klubům, které si mohou na akci dělat nábor, tak mají šanci zjistit, co je nejvíc baví.

Součástí festivalu, jehož program zpestří plzeňští sportovci Pavel Horváth a Martin Straka, bude i řada exhibic klubů, překážková dráha NINJA TRACK a další novinky, včetně chutného a zdravého bistra.

Na akci vás čekáme v červenobílém stanu Všeobecné zdravotní pojišťovny.

Karcinom

Rakovině prsu ročně podlehne 1 900 žen. VZP svým klientkám teď nově přidá na vyšetření 300 Kč

1. 9. 2018

V České republice je každý rok diagnostikována rakovina prsů 7 000 žen. Jde v současnosti o jeden z nejzávažnějších problémů, neboť na následky tohoto onemocnění zemře pokračování »

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

cyklistika_

Kam na výlet

18. 7. 2018

Prázdniny jsou v plném proudu a mnoho z vás by určitě přivítalo nápad na nějakou zajímavou aktivitu nebo výlet. Proto se náš tým KPZ rozhodl postupně představit pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.