Za novým úsměvem se poběží tentokrát v České Lípě

24. 10. 2016

běh

V pátek 28. října ve 14 hodin odstartuje v hlavním městském parku v České Lípě další ze série Běhů za novým úsměvem.

Rodičovská organizace klientů a přátel rozštěpového centra Praha Za novým úsměvem, z.s., pořádá 1. ročník „Běhu za novým úsměvem“ v měsíci říjnu v několika českých městech. Akce podporuje rozštěpové pacienty a jejich rodiny. V České Lípě se poběží pod záštitou olympijské plavkyně Petry Chocové a vícenásobného mistra světa a České republiky v biketrialu Martina Šimůnka.

Všeobecná zdravotní pojišťovna na této akci nebude chybět.

Ing. Blanka Drescherová
specialistka služeb klientům


Mohlo by vás zajímat

školák

Den otevřených dveří pro studenty

4. 12. 2017

Spousta teorie a málo praxe? Stáží u nás to můžeš změnit! Přijď se k nám 4. nebo 6. 12. 2017 podívat na naši pobočku v Ústí nad Labem a povíme ti pokračování »

lékař

Akademie zdraví s VZP

28. 11. 2017

Ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice, a.s., a Klubem Aktiv vás zveme na cyklus pěti přednášek z oblasti zdravého životního stylu a prevence. Občanský spolek Klub pokračování »

běh

Běžecký svátek v Chrudimi

28. 9. 2017

Historické centrum města bude ve čtvrtek 28. září patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Tradiční Chrudimská desítka startuje ve 12 hodin. Resselovo pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct