Za novým úsměvem se poběží tentokrát v České Lípě

24. 10. 2016

běh

V pátek 28. října ve 14 hodin odstartuje v hlavním městském parku v České Lípě další ze série Běhů za novým úsměvem.

Rodičovská organizace klientů a přátel rozštěpového centra Praha Za novým úsměvem, z.s., pořádá 1. ročník „Běhu za novým úsměvem“ v měsíci říjnu v několika českých městech. Akce podporuje rozštěpové pacienty a jejich rodiny. V České Lípě se poběží pod záštitou olympijské plavkyně Petry Chocové a vícenásobného mistra světa a České republiky v biketrialu Martina Šimůnka.

Všeobecná zdravotní pojišťovna na této akci nebude chybět.

Ing. Blanka Drescherová
specialistka služeb klientům


Mohlo by vás zajímat

zdrava_strava2

Den krásy a zdraví u partnera KPZ

9. 1. 2017

Služby partnera Klubu pevného zdraví Štěpánky Procházkové, akreditované výživové poradkyně a propagátorky zdravého hubnutí bez doplňků stravy, si můžete pokračování »

zrak

Den zdraví s OPTIK STUDIO Švarc

1. 11. 2016

Ve dnech 7. a 9. 11. se na klientském pracovišti VZP v Plzni uskuteční Den zdraví, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s partnerem Klubu pevného zdraví  OPTIK STUDIO pokračování »

kpz_sleva

Rehabilitace Kateřina s.r.o. zve na zámek Jílové

27. 10. 2016

V pátek 4. listopadu od 11 do 14 hodin pořádá náš partner Klubu pevného zdraví Den otevřených dveří na zámku Jílové u Děčína. Veřejnost si může pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP on-line.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct