Za novým úsměvem se poběží tentokrát v České Lípě

24. 10. 2016

běh

V pátek 28. října ve 14 hodin odstartuje v hlavním městském parku v České Lípě další ze série Běhů za novým úsměvem.

Rodičovská organizace klientů a přátel rozštěpového centra Praha Za novým úsměvem, z.s., pořádá 1. ročník „Běhu za novým úsměvem“ v měsíci říjnu v několika českých městech. Akce podporuje rozštěpové pacienty a jejich rodiny. V České Lípě se poběží pod záštitou olympijské plavkyně Petry Chocové a vícenásobného mistra světa a České republiky v biketrialu Martina Šimůnka.

Všeobecná zdravotní pojišťovna na této akci nebude chybět.

Ing. Blanka Drescherová
specialistka služeb klientům


Mohlo by vás zajímat

cyklistika

Navštivte Ivanovický sportovní den 2017

19. 4. 2017

V sobotu 22. dubna se sejdou v Brně Ivanovicích sportovní nadšenci všech věkových kategorií. Vedle závodů v běhu a na kole je čeká také zábavný program a pokračování »

těhotenství

Závody kočárků v Mostě

19. 4. 2017

V neděli 23. dubna od 15 hodin se v parku Šibeník, ulice Jiřího z Poděbrad v Mostě, pořádá již 6. ročník závodů kočárků. Pod heslem „mateřská pokračování »

běh

Do Pardubic za špičkovým sportem

7. 4. 2017

Velikonoční sobota bude v Pardubicích patřit profesionálním i rekreačním běžcům. Vydají se na trať půlmaratonu nebo lidového běhu, která povede centrem města pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct