Závod na koloběžkách v Bechyni

24. 7. 2017

den dětí

V sobotu 29. července vás zveme na již 45. ročník koloběžkové Grand Prix do Bechyně.

Závod je určen pro všechny věkové kategorie. Délka celé trati je necelé čtyři kilometry.

Netradiční sportovní závod začíná u hotelu U Draka a vede dále přes Bechyňský most, Kamenný dvůr, Zářečí, okolo zámku na náměstí a končí opět u hotelu. Tam bude připravený i tým VZP, který bude zájemce informovat o příspěvcích pro letošní rok nebo o Klubu pevného zdraví. Chybět nebude ani zábava pro děti v podobě skákacího hradu VZP a drobných soutěží.

Start koloběžkového závodu dětí a mládeže je plánovaný na 11. hodinu a vyhlášení výsledků proběhne v době od 13.30 do 14.00 hodin. Start hlavního závodu mužů a žen se předpokládá v 15.30, vyhodnocení a ukončení závodu proběhne v 17.00 hodin. K dobré pohodě bude hrát živá hudba.

hudba

Slavnosti královny Elišky v Hradci Králové

9. 8. 2017

Tradiční historické slavnosti se konají v Hradci Králové od roku 2002, vždy o prvním zářijovém víkendu. Připomínají významnou etapu v dějinách pokračování »

zdrava_strava2

Letecký festival CIAF v Hradci Králové již po čtyřiaadvacáté

9. 8. 2017

Czech International Air Fest je největší leteckou přehlídkou a soutěží špičkových vojenských bojových letounů v České republice. Královéhradecké pokračování »

cyklistika

Sportovní festival v Českých Budějovicích

19. 6. 2017

Zveme vás na akci Sporťáček, největší náborový sportovní festival v České republice pro rodiny s dětmi od 3 do 18 let. Akce proběhne za účasti VZP v Českých pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.