Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

lekar_

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin
Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou akci ve spolupráci s Nemocnicí České Budějovice a Střední zdravotnickou školou v Českých Budějovicích. Program sestavený pro školní mládež i širokou veřejnost představí základy první pomoci, upozorní na prevenci úrazů v létě a praktickými ukázkami poskytne návod, jak postupovat při záchraně života.

Program proběhne v areálu nemocnice a návštěvníkům nabídne:

• základy první pomoci, prevence úrazů
  • praktické nácviky resuscitace, obvazových technik,
    postup při náhlých zdravotních komplikacích a záchraně života
  • informace o správné životosprávě a dodržování pitného režimu v létě
  • měření tělesných hodnot – TK, TF, BMI
  • informace o preventivních programech VZP ČR

lekar_

Prevence napříč generacemi

21. 9. 2018

Nemocnice Jindřichův Hradec ve spolupráci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a centrem Mamma Help zvou na akci „PREVENCE NAPŘÍČ GENERACEMI“. Její zaměření se týká pokračování »

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.