ZDRAVÝ DEN na téma: Chronické onemocnění ledvin u žen

6. 3. 2018

žena

Nemocnice České Budějovice, a. s., ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá preventivní akci v rámci Světového dne ledvin.

V roce 2018 připadá Světový den ledvin a Mezinárodní den žen na ten samý den. Máme tak příležitost poukázat na důležitost zdraví žen s důrazem na zdraví ledvin.
U příležitosti 13. Světového dne ledvin propagujeme dostupnost a rovnoprávný přístup ke zdravotní výchově a vzdělávání, ke zdravotní péči a prevenci onemocnění ledvin pro všechny ženy a dívky na celém světě.

8. 3. 2018 od 9 do 13 hodin
Místo konání: Nemocnice České Budějovice, vstupní hala

Program:

• měření hodnot TK, TF, BMI
  • vyšetření moči (vzorek ranní moči s sebou)
  • poradna lékaře – MUDr. M. Jarošová, nefrolog
  • informace o preventivních programech fondu prevence VZP

Bližší informace naleznete na stránkách www.nemcb.cz a www.klubpevnehozdravi.cz.

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

den dětí

Valdštejnské slavnosti 2018

1. 5. 2018

První květnový den vás zveme do Litvínova na Valdštejnské slavnosti.   Akce začíná od 9.00 hodin průvodem od litvínovského gymnázia. V rámci pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.