ZDRAVÝ DEN na téma: Očkování

9. 4. 2018

zdrava_strava2

Nemocnice České Budějovice, a. s., ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá zdravotně-edukační akci zaměřenou na zodpovězení otázek na téma očkování.

Kdy je vhodná doba na očkování, proč se nechat očkovat, jaká jsou rizika očkování/ neočkování, jak podporuje zodpovědný přístup k prevenci, resp. k očkování VZP?

Tyto i další otázky budou zodpovězeny návštěvníkům Zdravého dne.

Místo konání: Nemocnice České Budějovice, vstupní hala

Kdy: 9. 4. 2018 od 9 do 13 hodin

Program:

• měření hodnot TK, TF, BMI
  • poradna lékaře – MUDr. Iva Šípová, vedoucí lékařka epidemiologického pracoviště
  • informace o preventivních programech fondu prevence VZP

Bližší informace naleznete na stránkách www.nemcb.cz  a  www.klubpevnehozdravi.cz.

zdravi_

Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

Vážení klienti, během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření pokračování »

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.