ZDRAVÝ DEN na téma: Očkování

9. 4. 2018

zdrava_strava2

Nemocnice České Budějovice, a. s., ve spolupráci se Všeobecnou zdravotní pojišťovnou a SZŠ a VOŠZ České Budějovice pořádá zdravotně-edukační akci zaměřenou na zodpovězení otázek na téma očkování.

Kdy je vhodná doba na očkování, proč se nechat očkovat, jaká jsou rizika očkování/ neočkování, jak podporuje zodpovědný přístup k prevenci, resp. k očkování VZP?

Tyto i další otázky budou zodpovězeny návštěvníkům Zdravého dne.

Místo konání: Nemocnice České Budějovice, vstupní hala

Kdy: 9. 4. 2018 od 9 do 13 hodin

Program:

• měření hodnot TK, TF, BMI
  • poradna lékaře – MUDr. Iva Šípová, vedoucí lékařka epidemiologického pracoviště
  • informace o preventivních programech fondu prevence VZP

Bližší informace naleznete na stránkách www.nemcb.cz  a  www.klubpevnehozdravi.cz.

běh

Přijďte podpořit Polanský charitativní běh

21. 4. 2018

​Přijďte si 21. 4. 2018 zaběhat a pomozte s námi.  Výtěžek ze startovného Polanského charitativního běhu podpoří Neonatologické oddělení FNO a novorozenecké pokračování »