Zveme vás na návštěvu do VZP

20. 8. 2018

zdravi_

Vážení klienti,

během měsíce září bude na klientských pracovištích v Moravskoslezském kraji, vždy v úředních hodinách, probíhat měření tělesných hodnot/procent svalů a tuku v těle, viscerálního tuku a BMI přístrojem INBODY. V rámci těchto týdenních akcí budeme nabízet návštěvníkům také produkty naší dceřiné společnosti – komerční Pojišťovny VZP, a.s., a poradenství v oblasti čerpání benefitů VZP.

Akce se uskuteční v tyto dny:

• 3. 9. – 7. 9. 2018

Klientské pracoviště Nový Jičín

• 10. 9. – 14. 9. 2018

Klientské pracoviště Frýdek – Místek

• 17. 9. – 21. 9. 2018

Klientské pracoviště Karviná

lekar_

Zdravý den na téma: „PRVNÍ POMOC A PREVENCE ÚRAZŮ“

13. 6. 2018

proběhne v areálu Nemocnice České Budějovice ve středu 13. 6. 2018 od 9 do 13 hodin Všeobecná zdravotní pojišťovna svou účastí podpoří další preventivně osvětovou pokračování »

běh

Pozvánka na závody do schodů

12. 5. 2018

V sobotu 12. května se v Ústí nad Labem uskuteční běžecké závody pod názvem Ústecký schod. Start znovuobnoveného běhu do schodů bude v 9.50 hodin v ulici Na pokračování »

den dětí

Valdštejnské slavnosti 2018

1. 5. 2018

První květnový den vás zveme do Litvínova na Valdštejnské slavnosti.   Akce začíná od 9.00 hodin průvodem od litvínovského gymnázia. V rámci pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.