Vaše Optika

Web: www.vaseoptika.cz

Sleva pro členy KPZ: 20 %

Popis slevy

Využijte všechny výhody Klubu pevného zdraví a řekněte si o slevu v prodejnách Vaše Optika. Předložte při nákupu brýlí kartu člena Klubu pevného zdraví a získáte následující bonusy:

• Sleva 20 % na nákup slunečních brýlí, kontaktních čoček a doplňků

Informace o společnosti:

Vaše Optika je sítí více než 40 provozoven oční optiky po celé ČR. Většina provozoven má k dispozici optometristu a měření zraku (dioptrií), některé pobočky mají i možnost aplikace kontaktních čoček. Vaše Optika na vás čeká se širokou nabídkou brýlových obrub  od kvalitních modelů. K těm správným brýlovým obrubám vám nabídneme kvalitní brýlová skla vhodných parametrů.  K dispozici jsou kromě základních typů také skla tenčená, tvrzená, s antireflexní úpravou nebo samozabarvovací. Specialitami jsou pak skla pro řidiče pro optimální viditelnost, skla do kanceláře filtrující modré světlo z displejů, nebo dioptrická sluneční skla.

Více informací najdete na: www.vaseoptika.cz/

Kontaktní informace: