2. Velká vánoční soutěž o 20 skvělých výher

Soutěž byla ukončena dne: 7. 12. 2018
Výherci jsou: Věra Jawda Němcovi (zábal od společnosti Mamavis), Jana Ingrová (kniha od nakladatelství Albatros Media), Jana Resková (kniha od nakladatelství Albatros Media), Jana Jankovská (kniha od nakladatelství Albatros Media), Vejunka Lišková (kniha od nakladatelství Albatros Media), Marketa Kubartová (sportovní čepice značky Adidas od společnosti Lion sport), Ludmila Nešporová (doplněk stravy GS Condro Diamant), Zdeňka Kalinová (doplněk stravy GS Condro Diamant), Michaela Vlčková (DVD Báječná Show od společnosti Babysense), Míša Bucková (dřevěná hračka od společnosti Detoa), Jana Kirnerová (dřevěná hračka od společnosti Detoa), Ivana Michal Kovalík (čepice od společnosti Litex), Martina Marcalíková (taška na kolo od VZP), Dana Mikša Peprníková (digitální teploměr od VZP), Marie Mary Líkařová (deštník od VZP), Janka Kijovská (dámská peněženka od VZP), Honza Pešek (láhev od VZP), Hanka Macháčková (box na jídlo od VZP), Zdenka Zienertová (dávkovač na léky od VZP), Monika Černíková (koupelová sada od VZP).

Pojďme prosinec přivítat s naší další velkou soutěží, ve které můžete vyhrát 20 skvělých cen.

Stačí, když dáte LIKE a zodpovíte otázku „K Vánocům se pojí množství lidových zvyků, vyjmenujete alespoň některé z nich.“

Své odpovědi přidávejte do komentáře. Pokud se budete chtít pochlubit, můžete společně s odpovědí přidat i fotografii vaší vánoční výzdoby.

Soutěž probíhá 6. 12. 2018 do 23.59 hod. Výherce vylosujeme dne 7. 12. 2018 do 16.00 hod.

Soutěž probíhá 6. 12. 2018 do 23.59 hod.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ 6. 12. 2018 do 23.59 hod.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí 6. 12. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 7. 12. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

mořský koník 2019 skok

Soutěž Mořský koník

Soutěž byla ukončena dne: 15. 3. 2019  Výherci jsou: Balíček od společnosti RYOR: Michaela Kapicová Červená, Petra Kotasová, Julie Vilkošová Poukázka od společnosti LITEX: Caroline Arnau, Jana Tačíková, Alex Rotsteinová Poukázka od společnosti

Soutěž o tři spalovače tuku od Chci jíst lépe