Slavíte den dětí?

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017.
Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková.

Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní hračkou pro své děti? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte pro ně ke Dni dětí dřevěnou hračku.

Stačí málo! :) Napište ještě dnes pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  koment: „Den dětí s KPZ“.

V pátek 2. 6. 2017 vylosujeme tři z vás!

Soutěž trvá 1. 6. 2017.

Komentář „Den dětí s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 1. 6. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 1. 6. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 2. 6. 2017 v 16.00 hod.

Soutěž ke Dni otců

Soutěž byla ukončena dne 18. 6. 2017. Výherci jsou: Lucie Diviš Vodičková, Daniela Hegerová a Lucie Dostálová. I tátové si zaslouží pokračování »

Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017. Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková. Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že pokračování »

Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017. Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová. POZOR POZOR, je tu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.