Slavíte den dětí?

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017.
Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková.

Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní hračkou pro své děti? Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte pro ně ke Dni dětí dřevěnou hračku.

Stačí málo! :) Napište ještě dnes pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ  koment: „Den dětí s KPZ“.

V pátek 2. 6. 2017 vylosujeme tři z vás!

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá 1. 6. 2017.

Komentář „Den dětí s KPZ“ zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 1. 6. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jeden koment.
  2. Soutěž končí dne 1. 6. 2017 ve 23.59 hod. Výherce bude vyhlášen prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 2. 6. 2017 v 16.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o balíček s kouzly

Svět kouzel a fantazie nepochybně nadchne každé dítě. Soutěžte s námi o balíček dětských knih, stolní hru a přívěšek na klíče od VZP. Stačí odpovědět na pokračování »

soutěž

Soutěž na Světový den diabetu

Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na otázku: Až kolik Kč mohou získat diabetici od VZP z fondu prevence? a) 300 Kč, b) pokračování »

soutěž

Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dárkové balíčky od partnera Green – Swan Pharmaceuticals. Odpovězte na otázku: Co se skrývá pod latinským pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct