Soutěž „Albatros poukázky“

Soutěž byla ukončena dne: 28. 6. 2018
Výherci jsou:
Věra Tománková, Magda Siroginova, Jitka Kratochvílová, Zuzana Kotková, Eva Punčochářová, Monika Štemberová, Zdeněk Zdenda Městský,      Jana Šindlerová, Blanka Šternbergová, Eva Hra-vá.

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 poukázek v hodnotě 200 Kč.

Stačí, když dáte like a do komentáře napíšete, kterého knižního hrdinu máte nejraději a proč.

Zítra vylosujeme deset z vás, které získají poukaz v hodnotě 200 Kč na nákup.

Soutěž probíhá dne 28. 6. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 28. 6. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 28. 6. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 29. 5. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho pokračování »

Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018  Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová Soutěž probíhá 30. 10. 2018. Správnou odpověď pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 25. 10. 2018  Výherci jsou: Jana Čížková, Jitka Vošmerová, Míla Pleskač Máme tu pro vás další soutěž, pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.