Soutěž „Detoa“

soutěž

Soutěž byla ukončena dne: 6. 6. 2018 
Výherci jsou: Marketa Vacková, Tereza Cízová, Nováková Zuzana, Leona Štanclová, Jarča Hroznová

Dnes vám přinášíme soutěž s partnerem Klubu pevného zdraví společností Detoa. Ta je největším a nejstarším výrobcem dřevěných hraček v ČR. Máte možnost vyhrát vstupenky do Muzea Detoa v Jizerských horách.

Stačí, když dáte like a do komentáře napíšete, na jakého kamaráda z dětství nejraději vzpomínáte. Nebojte se dotyčnou osobu označit v komentáři. J

Zítra vylosujeme pět z vás, které získají vstupenku do Muzea Albrechtice zdarma.

https://www.klubpevnehozdravi.cz/souteze/

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá dne 6. 6. 2018.

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 6. 6. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 6. 6. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 7. 6. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho pokračování »

soutěž

Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018  Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová Soutěž probíhá 30. 10. 2018. Správnou odpověď pokračování »

soutěž

Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 25. 10. 2018  Výherci jsou: Jana Čížková, Jitka Vošmerová, Míla Pleskač Máme tu pro vás další soutěž, pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct