Soutěž Mořský koník

Soutěž byla ukončena dne: 15. 3. 2019
Výherci jsou:
Balíček od společnosti RYOR: Michaela Kapicová Červená, Petra Kotasová, Julie Vilkošová
Poukázka od společnosti LITEX: Caroline Arnau, Jana Tačíková, Alex Rotsteinová
Poukázka od společnosti GrandOptical: Zdenka Burdová, Leona Felkrová, Gabriela Hossainová

Mořský koník je léčebně-ozdravný pobyt zajišťovaný Všeobecnou zdravotní pojišťovnou již 26 let. My jsme si pro vás dnes nachystali soutěž o hodnotné ceny se soutěžní otázkou právě na Mořského koníka.

Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete, kolik turnusů si letos pro vás připravil Mořský koník.

Vaši odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví 14. 3. 2019. Výherce vylosujeme 15. 3. 2019. Vylosujeme 9 výherců.

soutěž mořský koník

Soutěž probíhá dne 14. 3. 2019.

Vaši odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví dne 14. 3. 2019.

Podmínkou soutěže je členství v Klubu pevného zdraví. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 14. 3. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 3. 2019 v 16.00 hod.

Ceny do soutěže věnovali partneři Klubu pevného zdraví: LITEX, GrandOptical a RYOR.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete zde.

Soutěž o 3 poukázky GrandOptical v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla ukončena dne: 18. 4. 2019  Výherci jsou: Dagmar Jůzlová, Martin Kubelka, Oldřiška Sadilová Dnes vám přinášíme soutěž o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč od GrandOptical, partnera Klubu pevného zdraví. Jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí

Soutěž o 3 hry od e-shopu Společenské-hry.cz

Soutěž byla ukončena dne: 11. 4. 2019  Výherci jsou: Michaela Kiapešová, Františka Hrnčířová, Veronika Grohmanová Znáte pořekadlo Kdo si hraje, nezlobí? Dnes vám přinášíme soutěž o 3 karetní hry On-line od e-shopu