Soutěž na Světový den diabetu

Soutěž byla ukončena dne 14. 11. 2017. Výhrecem je Jiřina Chadtová.

Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na otázku: Až kolik Kč mohou získat diabetici od VZP z fondu prevence?

a) 300 Kč, b) 400 Kč, c) 500 Kč

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. Ve středu 15. 11. vylosujeme jednoho výherce, který získá dárkový balíček.

Soutěž probíhá dne 14. 11. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 14. 11. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 11. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

Soutěž o dětské dřevěné hračky

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dřevěné hračky. Odpovězte na otázku: Jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Detoa Albrechtice pokračování »