Soutěž o 10 tašek plných knih

Soutěž byla ukončena dne: 22. 3. 2019
Výherci jsou: Alena Hýžová, Helena Šnajdrová, Veronika Petru, Květa Kicošová Trejtnarová, Lucie Beránková, Regina Dohnalová, Lenka Menšíková, Jana Schűtzová, Drahomíra Juránkova

Nedávno jsme vám připomínali, že březen je měsíc čtenářů! Nyní můžete vyhrát jednu z deseti tašek plných knih věnovaných nakladatelstvím Albatros Media, které je partnerem Klubu pevného zdraví.

Stačí jen, když splníte následující podmínky: Dejte LIKE tomuto příspěvku a odpovězte na následující otázku: Jaké významné výročí od svého vzniku oslaví nakladatelství Albatros v dubnu letošního roku?

Soutěž probíhá od 19. do 21. 3. 2019. V pátek 22. 3. 2019 vybereme 10 šťastlivců!

soutěž o tašky plné knih

Soutěž probíhá od 19. do 21. 3. 2019.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil Klubu pevného zdraví.

Podmínkou soutěže je členství v Klubu pevného zdraví. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste s námi soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 21. 3. 2019 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 22. 3. 2019 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete zde.

Soutěž o 3 poukázky GrandOptical v hodnotě 500 Kč

Soutěž byla ukončena dne: 18. 4. 2019  Výherci jsou: Dagmar Jůzlová, Martin Kubelka, Oldřiška Sadilová Dnes vám přinášíme soutěž o 3 poukázky v hodnotě 500 Kč od GrandOptical, partnera Klubu pevného zdraví. Jak se můžete soutěže zúčastnit? Stačí

Soutěž o 3 hry od e-shopu Společenské-hry.cz

Soutěž byla ukončena dne: 11. 4. 2019  Výherci jsou: Michaela Kiapešová, Františka Hrnčířová, Veronika Grohmanová Znáte pořekadlo Kdo si hraje, nezlobí? Dnes vám přinášíme soutěž o 3 karetní hry On-line od e-shopu