Soutěž o 3 knihy od společnosti STOB

Soutěž byla ukončena dne 19. 4. 2018
Výherci jsou: Veronika Veverka, Světlana Brázdová, Iveta Minářová

Jaro udeřilo v plné síle, za okny svítí slunce a většina z nás stejně jako každý rok řeší, jak být krásnější a zdravější. Soutěžte s námi o 3 knihy od společnosti STOB a zkuste to změnit už jednou pro vždy.

Stačí, když dáte like a do komentáře napíšete, co je pro Vás největší motivací ke změně jídelníčku a životního stylu?

Tři z vás zítra vylosujeme a výherce získá knihu od společnosti STOB.

Soutěž probíhá dne 19. 4. 2018.

Svou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 19. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 19. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 20. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o produkty Mamavis

Soutěž byla ukončena dne: 24. 5. 2018  Výherci jsou: Iveta Jelínková, Michaela Bucková, Alena Mácová Jelikož jsme nedávno pro Vás zveřejnili článek o pokračování »

Soutěž o selfie tyč a krokoměr

Soutěž byla ukončena dne: 17. 5. 2018  Výherci jsou: Magdalena Koubova, Markéta Koukalová, Tereza Rybecká Víte, kolik kroků denně ujdete? A věděli jste, že je třeba denně ujít pokračování »