Soutěž o 3 knihy vydavatelství Albatros Media

Soutěž byla ukončena dne: 12. 4. 2018
Výherci jsou: Pavla Bratršovská, Iv Sedláčková, Libuš Hájková

Také se rádi odreagujete u čtení dobré knihy s šálkem čaje? Nevíte po jaké knize sáhnout? Soutěžte s námi o skvělé knihy, u kterých se pobavíte nebo vyřešíte záhadu.

Stačí, když dáte like a do komentáře napíšete „Jaká je vaše nejoblíbenější kniha a proč?“

Z vašich odpovědí zítra vylosujeme 3 šťastlivce a ti obdrží knihu od partnera klubu Albatros Media.

Soutěž probíhá dne 12. 4. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 12. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 12. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 13. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o balíček od GS

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant. Stačí, když dáte LIKE a do pokračování »

Soutěž o produkty Mamavis

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze. Stačí, když dáte like a do komentáře a pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3 dárkové balení od partnera Green – Swan Pharmaceuticals Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.