Soutěž o 3 poukázky na 1 měsíc cvičení ve fitness Contours ZDARMA

Výherci  jsou: Marcela Havlová, Jana Klusová, Věra Pellerová

Pro všechny ženy či dívky máme dneska soutěž! I když to podle teplot venku tak nevypadá, pomalu, ale jistě, se nám blíží letní dny. Pokud si nejste jisté svou fyzičkou, máte jedinečnou příležitost vyhrát 3 poukázky do fitness pro ženy Contours.

Stačí, když dáte like a do komentáře napíšete vaši nejoblíbenější sportovní činnost v létě.

Zítra vylosujeme tři z vás, které obdrží výherní poukázku.

www.klubpevnehozdravi.cz/pohyb/#contours

Soutěž probíhá dne 28. 2. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 28. 2. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 28. 2. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 1. 3. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž od VZPoura úrazům

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3x dárkové balíčky od našeho programu VZPoura úrazům. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Soutěž o rakytníkový krém od TEREZIA COMPANY

Partner Klubu pevného zdraví TEREZIA COMPANY nenabízí jen doplňky stravy, ale také kosmetické přípravky na bázi přírodních ingrediencí. Vy dnes můžete pokračování »

Soutěž o sportovní batoh od VZP

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o sportovní batoh od VZP. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete odpověď na soutěžní pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.