Soutěž o 50% slevu od Lion Sport

Soutěž byla ukončena dne: 25. 4. 2018
Výherci jsou: Lenka Houdková, Katka Kamenická, Radka Hanzlová, Monika Lundáková, Miroslava Rőslerová

POZOR: Chcete získat kouzelnou kartu s 50% slevou na 1 měsíc na oblečení a doplňky od Lion Sport a doplnit si sportovní výbavu na nadcházející období?

Stačí, když dáte like  a do komentáře napíšete, kolik za sportovní módu běžně utrácíte a čím jste si udělali radost naposledy.
Z vašich odpovědí zítra vylosujeme 5 šťastlivců a ti obdrží slevovou kartu od partnera klubu Lion Sport.

A protože je to karta kouzelná, tak i po měsíci budou čerpat slevu, a to ve výši 30 % už napořád.

Soutěž probíhá dne 25. 4. 2018.

Svoji odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 25. 4. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 25. 4. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 26. 4. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o produkty Mamavis

Soutěž byla ukončena dne: 24. 5. 2018  Výherci jsou: Iveta Jelínková, Michaela Bucková, Alena Mácová Jelikož jsme nedávno pro Vás zveřejnili článek o pokračování »

Soutěž o selfie tyč a krokoměr

Soutěž byla ukončena dne: 17. 5. 2018  Výherci jsou: Magdalena Koubova, Markéta Koukalová, Tereza Rybecká Víte, kolik kroků denně ujdete? A věděli jste, že je třeba denně ujít pokračování »