Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 20. 9. 2018
Výherci jsou: Františka Hrnčířová, Světlana Špačková, Dana Panovcová

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant.

Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete správnou odpověď na otázku: GS Condro Diamant je přípravek který pomáhá v boji proti bolesti čeho?

Svou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 21. 9. 2018 vylosujeme tři šťastné výherce.

Soutěž probíhá 20. 9. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 20. 9. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 21. 9. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

mořský koník 2019 skok

Soutěž Mořský koník

Soutěž byla ukončena dne: 15. 3. 2019  Výherci jsou: Balíček od společnosti RYOR: Michaela Kapicová Červená, Petra Kotasová, Julie Vilkošová Poukázka od společnosti LITEX: Caroline Arnau, Jana Tačíková, Alex Rotsteinová Poukázka od společnosti

Soutěž o tři spalovače tuku od Chci jíst lépe