Soutěž o balíček od GS

Opět tu máme pro Vás oblíbenou soutěž o doplňky stravy od Green – Swan Pharmaceuticals  Tentokrát o 3 dárkové balení GS Condro Diamant.

Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete správnou odpověď na otázku: GS Condro Diamant je přípravek který pomáhá v boji proti bolesti čeho?

Svou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ. V pátek 21. 9. 2018 vylosujeme tři šťastné výherce.

Soutěž probíhá 20. 9. 2018

Odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 20. 9. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 21. 9. 2018 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž pro naše budoucí maminky

Tentokrát tu máme soutěž pro budoucí maminky od partnerů našeho klubu KPZ Terezia Company, Babysense a Detoa. V této soutěži bychom chtěli odměnit nastávající a zároveň pokračování »

Soutěž o produkty Mamavis

Opět Vám přinášíme soutěž o oblíbené produkty Mamavis, které vznikly na základě zábalů pana Vincenze Priessnitze. Stačí, když dáte like a do komentáře a pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3 dárkové balení od partnera Green – Swan Pharmaceuticals Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.