Soutěž o balíček produktů Country Life, s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 31. 10. 2016.
Výherkyní je paní Lenka Kukalová.

Chtěli byste ochutnat BIO produkty od Country Life, s.r.o.? Pak právě pro vás je naše SOUTĚŽ.

Napište nám, jakou slevu můžete jako člen Klubu pevného zdraví u tohoto partnera využít?

Soutěž trvá od 28. 10. 2016 do 30. 10. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 30. 10. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 31. 10. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž „První jarní den s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 21. 3. 2017. Výherkyní je paní Lenka Jelínková. Oslavte s námi první jarní den a potěšte sebe i někoho jiného balíčkem pokračování »

Soutěž „Valentýn s KPZ“

Soutěž byla ukončena dne 14. 2. 2017. Výherkyní je paní Kateřina Kozáková. Slavíte Valentýna? Chtěli byste pro sebe a někoho blízkého vyhrát knihu Láska pokračování »

Soutěž o dřevěné pexeso od Detoa Albrechtice s. r. o.

Soutěž byla ukončena dne 29. 1. 2017. Výherkyní je paní Michaela Ječmenová. Hrajete rádi společenské hry se svými ratolestmi? Soutěžte s námi o dřevěné pexeso. pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.