Soutěž o balíček produktů Country Life, s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 31. 10. 2016.
Výherkyní je paní Lenka Kukalová.

Chtěli byste ochutnat BIO produkty od Country Life, s.r.o.? Pak právě pro vás je naše SOUTĚŽ.

Napište nám, jakou slevu můžete jako člen Klubu pevného zdraví u tohoto partnera využít?

Soutěž trvá od 28. 10. 2016 do 30. 10. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 30. 10. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 31. 10. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o sportovní balíček od VZP

Soutěž byla ukončena dne 17. 8. 2017. Výherci jsou:  Kateřina Pavlásková, Jan Pešek, Lenka Domča Zdražilová a Iveta Matějů Máme tu pro vás další pokračování »

Soutěž o sportovní balíček od VZP

Soutěž byla ukončena dne 7. 8. 2017. Výherci jsou:  Vladislava Dondová, Markéta Kubartová, Tomáš Zelenka, Hana Jušková a Jarmila Hortová POZOR POZOR, je tu pokračování »

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěž byla ukončena dne 19. 7. 2017. Výherci jsou: Martina Škrétová, Evik Honek, Marek Vrátný, Lucie Šašková, Eva Václavíková POZOR POZOR, je tu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.