Soutěž o balíček vitamínů Rakytníček

Soutěž byla ukončena dne: 3. 6. 2018
Výherci jsou: Petra Korbelíková, Eva Plháková, Markéta Boros

Děti znamenají naši budoucnost a je tedy důležité jim dávat naši lásku a pečovat o jejich blaho. A právě 1. červen je den, ve kterém si toto připomínáme.

Soutěžte s námi o balíček vitamínů Rakytníček od našeho partnera Terezia Company. Stačí, když do komentáře napíšete, jak slavíte Mezinárodní den dětí.

Z vašich odpovědí v pondělí vylosujeme 3 šťastlivce a ti obdrží balíček vitamínů Rakytníček.

Soutěž probíhá ve dnech 1.–3. 6. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ ve dnech 1.–3. 6. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 3. 6. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 4. 6. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o kosmetický balíček RYOR

V zimních dnech budeme potřebovat načerpat novou energii! Proto dámy zpozorněte máme pro vás soutěž o produkty přírodní kosmetiky značky RYOR, partnera klubu, která získala mnoho pokračování »

Soutěž o sonický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean a 2x plyšáka Sparkly

Soutěž byla ukončena dne: 30. 10. 2018  Výherci jsou: Adéla Žohová, Marcela Dolejská, Julie Langerová Soutěž probíhá 30. 10. 2018. Správnou odpověď pokračování »

Soutěž o balíček od GS

Soutěž byla ukončena dne: 25. 10. 2018  Výherci jsou: Jana Čížková, Jitka Vošmerová, Míla Pleskač Máme tu pro vás další soutěž, pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.