Soutěž o dárek pro maminku

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017.
Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková.

Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že nejdůležitější žena v životě je maminka?

Nezapomeňte jí to říct, nebo ještě lépe… vyhrajte pro ni dárek od VZP. Napište své mamince přání pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ nebo pošlete společnou fotku a výhra může být právě vaše. V pondělí vylosujeme 3 výherce.

Soutěž trvá od 13. 5. 2017 do 14. 5. 2017.

Přání pro maminku nebo společnou fotografii zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 14. 5. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jedno přání/fotografii.
  2. Soutěž končí dne 14. 5. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 5. 2017 v 16.00 hod.

Soutěž ke Dni otců

Soutěž byla ukončena dne 18. 6. 2017. Výherci jsou: Lucie Diviš Vodičková, Daniela Hegerová a Lucie Dostálová. I tátové si zaslouží pokračování »

Slavíte den dětí?

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017. Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková. Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní pokračování »

Soutěž Velikonoce s KPZ

Soutěž byla ukončena dne 12. 4. 2017. Výherci jsou: Lenka Tománková, Tonda Pavelek, Mája Štenclová, Barbora Procházková a Tereza Ulbrichová. POZOR POZOR, je tu pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.