Soutěž o dárek pro maminku

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 14. 5. 2017.
Výherci jsou: Marie Jankovská, Marcela Rojíčková a Helena Uhříková.

Den matek se blíží! Souhlasíte s námi, že nejdůležitější žena v životě je maminka?

Nezapomeňte jí to říct, nebo ještě lépe… vyhrajte pro ni dárek od VZP. Napište své mamince přání pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ nebo pošlete společnou fotku a výhra může být právě vaše. V pondělí vylosujeme 3 výherce.

Pravidla soutěže:

Soutěž trvá od 13. 5. 2017 do 14. 5. 2017.

Přání pro maminku nebo společnou fotografii zašlete pod soutěžní post na facebookový profil KPZ do 14. 5. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jedno přání/fotografii.
  2. Soutěž končí dne 14. 5. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 15. 5. 2017 v 16.00 hod.

Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o balíček s kouzly

Svět kouzel a fantazie nepochybně nadchne každé dítě. Soutěžte s námi o balíček dětských knih, stolní hru a přívěšek na klíče od VZP. Stačí odpovědět na pokračování »

soutěž

Soutěž na Světový den diabetu

Víte, že je dnes Světový den diabetu? Připravili jsme si pro vás ke dnešnímu dni soutěž. Odpovězte na otázku: Až kolik Kč mohou získat diabetici od VZP z fondu prevence? a) 300 Kč, b) pokračování »

soutěž

Soutěž o balíček od GS

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dárkové balíčky od partnera Green – Swan Pharmaceuticals. Odpovězte na otázku: Co se skrývá pod latinským pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct