Soutěž o dárkový balíček

soutěž

Soutěž byla ukončena dne 21. 9. 2017.
Výherci jsou:Veronika Žáčková Hájková, Zuzka Uhrová a Karla Lierová.

Ve čtvrtek je mezinárodní den Alzheimerovy choroby. Víte, že VZP přispívá 500 Kč na pomůcky na trénink paměti? Více na www.klubpevnehozdravi.cz/dospeli. A navíc jsme pro vás také připravili soutěž. Odpovězte 21. 9. 2017 na soutěžní otázku: Jaké národnosti byl Alois Alzheimer?

a) Čech, b) Němec, c) Polák

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
V pátek 22. 9. vylosujeme 3 výherce, kteří získají dárkový balíček.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá dne 21. 9. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 21. 9. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 21. 9. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 22. 9. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu? a) 11 000, b) pokračování »

soutěž

Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017. Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.   Myslíme i na ty pokračování »

soutěž

Soutěž o dobrodružné knihy

Soutěž byla ukončena dne 7. 9. 2017. Výherci jsou:Andrea Horká, Jana Vetterová, Zdeněk Zavoral,  Aneta Hartmannová,  Ivana Křenová a Jiří Klemeš. Taky mají pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct