Soutěž o dětské dřevěné hračky

Máme tu pro vás další soutěž, tentokrát o 3 dřevěné hračky. Odpovězte na otázku: Jakou výši slevy mohou využít členové KPZ u našeho partnera Detoa Albrechtice s.r.o.?

a) 10 %, b) 5 % C, c) 3 %

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ dne 27. 11. V úterý 28. 11. vylosujeme tři výherce.

Soutěž probíhá dne 27. 11. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 27. 11. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 28. 11. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Vánoční soutěž s KPZ 52 výherců, 140 cen

Vychutnejte si s Klubem pevného zdraví předvánoční atmosféru a soutěžte o 140 dárků. Na facebookovém profilu Klubu pevného zdraví probíhá od 4. 12. do 15. 12. pokračování »

Soutěž o balíček s kouzly

Soutěž byla ukončena dne 21. 11. 2017. Výherci  jsou: Veronika Skalková, Soňa Martínková a Jitka Kopuletá Svět kouzel a fantazie nepochybně nadchne každé dítě. Soutěžte pokračování »