Soutěž o dětskou hračku pro miminka

Soutěž byla ukončena dne 14. 11. 2016.
Výherkyní je paní Anna Borýsková.

Díky Klubu pevného zdraví mohou těhotné ženy i maminky využít slevu na kompletní nabídku partnera Malvík.

Napište nám, o jakou velkou slevu se jedná, a vyhrajte pro své nejmenší dětskou hračku O-OOPS Easy-Sound.

Soutěž trvá od 11. 11. 2016 do 13. 11. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 13. 11. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 14. 11. 2016 ve 14.00 hod.

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěž byla ukončena dne 19. 7. 2017. Výherci jsou: Martina Škrétová, Evik Honek, Marek Vrátný, Lucie Šašková, Eva Václavíková POZOR POZOR, je tu pokračování »

Soutěž ke Dni otců

Soutěž byla ukončena dne 18. 6. 2017. Výherci jsou: Lucie Diviš Vodičková, Daniela Hegerová a Lucie Dostálová. I tátové si zaslouží pokračování »

Slavíte den dětí?

Soutěž byla ukončena dne 1. 6. 2017. Výherci jsou: Pavla Adamcová, Irena Sekyrová a Markýsek Vomáčková. Přemýšlíte nad zajímavou a kreativní pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.