Soutěž o dětskou hračku pro miminka

Soutěž byla ukončena dne 14. 11. 2016.
Výherkyní je paní Anna Borýsková.

Díky Klubu pevného zdraví mohou těhotné ženy i maminky využít slevu na kompletní nabídku partnera Malvík.

Napište nám, o jakou velkou slevu se jedná, a vyhrajte pro své nejmenší dětskou hračku O-OOPS Easy-Sound.

Soutěž trvá od 11. 11. 2016 do 13. 11. 2016.

Odpověď zašlete do komentáře pod soutěžní otázku na facebookovém profilu KPZ.

1. Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a  slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.
  2. Podmínkou pro účast v soutěži je, že soutěžící zašle pouze jednu odpověď na danou soutěžní otázku.
  3. Soutěž končí dne 13. 11. 2016 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím facebookového komentáře pod soutěžním příspěvkem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 14. 11. 2016 ve 14.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o balíček produktů Country Life, s.r.o.

Soutěž byla ukončena dne 31. 10. 2016. Výherkyní je paní Lenka Kukalová. Chtěli byste ochutnat BIO produkty od Country Life, s.r.o.? Pak právě pro vás je naše pokračování »

Soutěž byla ukončena. Děkujeme všem soutěžícím, že s námi sdíleli svoje letní fotografie! Těšíme se u dalších soutěží s Klubem pevného pokračování »

Soutěž o vouchery od Radioteka.cz

Soutěž byla ukončena dne 12. 6. 2016. Výherkyní je paní Renata Spáčilová.   POZOR! Vyhlašujeme další SOUTĚŽ! Vyhrajte vouchery na nákup CD a  audioknih pokračování »