Soutěž o dobrodružné knihy

Soutěž byla ukončena dne 7. 9. 2017.
Výherci jsou:Andrea Horká, Jana Vetterová, Zdeněk Zavoral,  Aneta Hartmannová,  Ivana Křenová a Jiří Klemeš.

Taky mají vaše děti rády Minecraft? Co vyměnit hry v mobilu nebo na počítači za dobrodružné knihy? Jednu knihu z dobrodružné série můžete získat právě dnes. Stačí odpovědět na otázku: Jakou výši slevy mohou využít členové Klubu pevného zdraví u partnera Albatros Media a. s.?

a) 25 %, b) 20 %, c)15 %

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ.
V pátek 8. 9. vylosujeme 6 výherců, kteří získají po 1 knize.

Soutěž probíhá dne 7. 9. 2017.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 7. 9. 2017.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 7. 9. 2017 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 8. 9. 2017 v 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o dárek od PHILIPS Sonicare

Soutěžte s námi o sonický kartáček Philips Sonicare HealthyWhite+ nebo o tričko s hračkou. Otázka zní: Kolik stěrů vykoná sonický kartáček Philips Sonicare za 1 minutu? a) 11 000, b) pokračování »

Soutěž o dětské hračky Malvík

Soutěž byla ukončena dne 4. 10. 2017. Výherci jsou:Daniela Králová, Tereza Slavíková, Nikola Martincová a Veronika Baláková.   Myslíme i na ty pokračování »