Soutěž o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY

Výherci  jsou: Hana Hanáčková, Krejčíková Andrea, Lucie Dubovová

Již dnes můžete s Klubem pevného zdraví opět soutěžit. Tentokrát o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY. Podpořte svou imunitu v těchto chladných dnech zdraví prospěšnou hlívou ústřičnou nebo houbami REISHI.

Stačí jen, když splníte následující podmínky: Dejte LIKE tomuto příspěvku a do komentáře napište, jakou slevu poskytuje Klub pevného zdraví na produkty od TEREZIA COMPANY?

a) 15 % b) 10 % c) 12 %

V pátek 23. 2. 2018 do 16 hod. vybereme 3 šťastlivce!

Soutěž probíhá dne 22. 2.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 22. 2.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 22. 2. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 23. 2. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž od VZPoura úrazům

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o 3x dárkové balíčky od našeho programu VZPoura úrazům. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře pokračování »

Soutěž o rakytníkový krém od TEREZIA COMPANY

Partner Klubu pevného zdraví TEREZIA COMPANY nenabízí jen doplňky stravy, ale také kosmetické přípravky na bázi přírodních ingrediencí. Vy dnes můžete pokračování »

Soutěž o sportovní batoh od VZP

Máme tu pro vás další zajímavou soutěž, tentokrát o sportovní batoh od VZP. Stačí, když dáte LIKE a do komentáře napíšete odpověď na soutěžní pokračování »

Využijte možnosti přihlásit se k VZP.