Soutěž o DVD první pomoc dětem

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal

Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na prvním místě. Proto si nenechte ujít náš dnešní příspěvek o monitorech dechu pro miminka od značky Babysence. Využijte 20% slevu, kterou vám nabízí Klub pevného zdraví!

A jako bonus nabízíme soutěž o 5 DVD První pomoc dětem, které pro vás připravil Easy4U, distributor značky Babysense!

Stačí, když do komentáře napíšete, k čemu slouží monitor dechu pro miminka?

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ dne 18. 1. 2018. V pátek 19. 1. vylosujeme 5 výherců.

Soutěž probíhá dne 18. 1. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 18. 1. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 18. 1. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 19. 1. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.

Soutěž o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY

Již dnes můžete s Klubem pevného zdraví opět soutěžit. Tentokrát o doplňky stravy od TEREZIA COMPANY. Podpořte svou imunitu v těchto chladných dnech zdraví prospěšnou hlívou pokračování »

Soutěž o 3 dvojbalení sonických kartáčků Philips Sonicare

Už zítra je VALENTÝN! Dopřejte sobě i své lásce krásně bílé zuby. Máme pro vás soutěž, kde můžete vyhrát hodnotné dary – 3 dvojbalení sonických pokračování »