Soutěž o DVD první pomoc dětem

soutěž

Výherci  jsou: Jana Svačinová, Pavel Buchta, Soňa Mrštná, Petra Suláková, David Smékal

Znáte už produkty od Babysense? Bezpečí vašeho dítěte je na prvním místě. Proto si nenechte ujít náš dnešní příspěvek o monitorech dechu pro miminka od značky Babysence. Využijte 20% slevu, kterou vám nabízí Klub pevného zdraví!

A jako bonus nabízíme soutěž o 5 DVD První pomoc dětem, které pro vás připravil Easy4U, distributor značky Babysense!

Stačí, když do komentáře napíšete, k čemu slouží monitor dechu pro miminka?

Správnou odpověď uveďte do komentáře pod soutěžní post na facebookovém profilu KPZ dne 18. 1. 2018. V pátek 19. 1. vylosujeme 5 výherců.

Pravidla soutěže:

Soutěž probíhá dne 18. 1. 2018.

Správnou odpověď uveďte pod soutěžní post na facebookový profil KPZ dne 18. 1. 2018.

Podmínkou soutěže je členství v KPZ. V případě výhry je soutěžící povinen prokázat se číslem pojištěnce. Nejste členem klubu a chtěli byste soutěžit nebo využívat řadu benefitů a slev? Rychlou on-line přihlášku naleznete ZDE.

  1. Soutěžící může pod soutěžní post uvést pouze jednu odpověď.
  2. Soutěž končí dne 18. 1. 2018 ve 23.59 hod. Výherci budou vyhlášeni prostřednictvím komentáře pod soutěžním postem na facebookovém profilu KPZ a na webových stránkách www.klubpevnehozdravi.cz nejpozději 19. 1. 2018 do 16.00 hod.

Kompletní pravidla a informace o výhrách naleznete ZDE.


Mohlo by vás zajímat

soutěž

Soutěž „Albatros poukázky“

Blíží se konec školního roku a dlouhé prázdniny. Pořiďte sobě i svým dětem zajímavé čtení od nakladatelství Albatros Media. Dnes můžete soutěžit o 10 pokračování »

soutěž

Soutěž o 3 polštáře – Snow memory – polštář s paměťovým efektem

Říká se, že dobrý spánek je pro člověka nejdůležitější. Jeho kvalita vám ovlivní celý den. Proto vám přinášíme soutěž o tři úžasné pokračování »

soutěž

Soutěž „Chcí jíst lépe – online jídelníček“

Výherci jsou: Monika Jindrová, Jana Lipovská, Milan Hrubý Chcete zhubnout a stále se vám to nedaří? Společnost Chci jíst lépe vám pomůže k pokračování »

Nejste členem klubu?

Pokud jste pojištěncem VZP, můžete díky Klubu pevného zdraví získat benefity pro celou rodinu. Využít můžete některou z mnoha atraktivních slev u našich smluvních partnerů. Více o klubu


Jak se stát pojištěncem VZP?

Je to snadné - vyplňte formulář na webu


Kalkulačka příspěvků


 
Informace o klubu

Nenechte si nic utéct